Caseking Hungary https://www.caseking.hu Caseking Hungary hírei hu-hu <![CDATA[Leltár]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=628 Tue, 02 Apr 2019 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=631 Mon, 30 Nov -001 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Durva megjelenés RGB fénnyel]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=630 Tue, 16 Apr 2019 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Amikor a passzivitás előny]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=629 Mon, 30 Nov -001 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Szerezd be a Kolink legújabb házát!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=627 Wed, 20 Mar 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Kolink Inspire K1 RGB]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=594 Thu, 07 Mar 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Újabb szett a Gamereknek]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=625 Tue, 05 Mar 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Kolink Observatory házak érkeztek! Fekete és fehér színben.]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=624 Fri, 01 Mar 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Igazi gamer ház! NZXT PUBG Limited Edition]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=623 Thu, 28 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Teljesen személyre szabható ventilátor]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=622 Tue, 26 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Moddinghoz szerelhető tápkábelek minden színben!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=621 Tue, 26 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Vigyél színt a hétköznapokba!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=620 Tue, 26 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[RGB RAM hűtés]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=618 Tue, 26 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Fractal Design házak érkeztek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=619 Tue, 19 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[noblechairs Limited Edition]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=617 Fri, 15 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Kompakt méret edzett üveggel]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=616 Tue, 05 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Limitált szériás noblechairs]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=615 Mon, 04 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Bitfenix Enso Mesh]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=614 Mon, 04 Feb 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Rajintek Arcadia II]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=613 Thu, 31 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Megérkezett a Phanteks legújabb háza!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=612 Thu, 31 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Phanteks CPU hűtő RGB fénnyel!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=610 Tue, 22 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Ismerd meg az EVGA Torq X3 gamer egeret!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=609 Fri, 18 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Billentyűzet és egérpad a Nitro Concept-től!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=607 Thu, 17 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Nézd meg az Aerocool RGB-s házait!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=606 Wed, 16 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[RGB Alpenföhn ventilátorok érkeznek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=605 Tue, 15 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Razer Lancehead gamer egér!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=604 Wed, 09 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Tuningold fel gamer széked! Memóriahabos párnaszett]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=603 Mon, 07 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Boldog Új Évet Kívánunk!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=602 Wed, 02 Jan 2019 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Kellemes Ünnepeket kíván a Caseking Hungary!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=601 Thu, 20 Dec 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[noblechairs HERO BIG Edition! Válassz egyedi gamer széket!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=599 Tue, 18 Dec 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Chieftec Scorpion II review]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=598 Mon, 17 Dec 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Type C USB 3.1 HDD ház!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=597 Wed, 12 Dec 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Ismerd meg a gamer szőnyeget!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=595 Wed, 05 Dec 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Lian Li Lancool ONE házak már elérhetők!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=593 Wed, 26 Sep 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Chieftec gamer ház és tápegység!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=592 Mon, 24 Sep 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[noblechairs HERO]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=591 Wed, 19 Sep 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[noblechairs ICON White! Már előrendelhető!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=590 Fri, 31 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Ismerd meg a Kolink legújabb házát! Hamarosan kapható!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=589 Thu, 30 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Új házak a Phanteks-től! Kattints a képre!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=587 Thu, 30 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Seasonic tápegységek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=586 Wed, 29 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Limitált kiadású noblechairs! Érdeklődj kereskedődnél!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=585 Mon, 27 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Megérkezett a Kolink legújabb háza!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=584 Wed, 01 Aug 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[DAN ITX házak]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=583 Thu, 26 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Nappa bőr noblechairs székek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=582 Tue, 24 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Csillagközi lilaköd a szobában! Megérkezett a Nebula Purple S300!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=581 Thu, 19 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Gleccser RGB fénnyel!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=580 Thu, 19 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Új ház a Lian Li kínálatában!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=579 Mon, 16 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Lian Li RGB kábelek az egyedi megjelenéshez! Részletek a képre kattintva!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=577 Thu, 12 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Kolink Observatory és Stronghold ház]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=575 Wed, 04 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Phanteks HALO RGB ventilátor keretek]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=574 Wed, 04 Jul 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[noblechairs ICON felsőkategóriás székek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=572 Thu, 28 Jun 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Terepmintás gamer szék! Részletek a képre kattintva.]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=571 Thu, 28 Jun 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[PlayIT Szeged]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=568 Tue, 12 Jun 2018 00:00:00 +0200

A múlthét vasárnap ezúttal Szegeden került megrendezésre a PlayIT, ahol számos új PC eszközzel, játékkal, gyártóval és termékkel találkozhattak a látogatók. Több standnál is biztosítottuk a játékosok kényemét noblechairs és Nitro Concepts székekkel.

                           
]]>
<![CDATA[Computex 2018]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=567 Mon, 11 Jun 2018 00:00:00 +0200

A múlthéten került megrendezésre a Computex 2018 Taipeiben. Számos gyártóval találkozhattunk, akik megmutatták nekünk, melyek az év második felében már kaphatók PC újdonságok. Íme egy kis ízelítő: Cooler Master Hyper 212 EVO, EVGA Super G7 1000, Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold, Bitfenix Vision Titanium és az Európai Hardver Díjas noblechairs ICON gamer szék.

 

             
]]>
<![CDATA[Bemutatjuk a Phanteks Eclipse P350X házat]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=565 Wed, 30 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Limitált Nitro Concepts gamer szék!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=564 Mon, 28 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Raijintek Zofos Evo házak]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=563 Mon, 28 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Phantek Enthoo Pro ház]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=562 Mon, 28 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Raijintek RGB folyadékhűtés]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=561 Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Edzettüveg Raijintek ház!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=560 Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Színes Raijintek hűtő]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=559 Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Új Phanteks házak!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=558 Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Bitfenix tápegységek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=557 Fri, 25 May 2018 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Házdekor verseny]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=554 Fri, 23 Feb 2018 00:00:00 +0100
Bitfenix és a WOTINFO jóvoltából egy egészen egyedi és izgalmas versenyt indítunk, melynek keretein belül a tankok iránti rajongásotoknak most akár fizikai formába is önthettek, egy PC ház megtervezése és akár megépítése által.
A versenyről itt olvashattok részletesen:
https://goo.gl/7Ad3Tp
]]>
<![CDATA[Nitro Concept és noblechairs a PlayIt-en]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=553 Wed, 21 Feb 2018 00:00:00 +0100
A noblechairs és Nitro Concepts székeinket a hivatalos PlayIt programsorozat keretében a következő helyszíneken megtekintheted, és akár ki is próbálhatod:
Március 3. - GYŐR
Március 11. - DEBRECEN

]]>
<![CDATA[A legjobb? A LEGJOBB!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=552 Tue, 13 Feb 2018 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[RGB Led-s RaiJintek újdonságok]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=549 Mon, 18 Dec 2017 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Bitfenix Enso és Alchemy 3.0 RGB LED-es újdonságok]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=546 Wed, 15 Nov 2017 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Új Bitfenix tápegységek érkeznek! 80+ Gold minõsítés - versenyképes ár!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=545 Fri, 03 Nov 2017 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Új Ben Nevis Advanced hûtõk! Hamarosan készleten!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=544 Tue, 31 Oct 2017 00:00:00 +0100
]]>
<![CDATA[Új disztribúció - Cryorig hûtõk érkeznek!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=543 Fri, 27 Oct 2017 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[Új Nitro Concepts széria érkezett!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=541 Wed, 25 Oct 2017 00:00:00 +0200
]]>
<![CDATA[DXRacer disztribútorok lettünk!]]> https://www.caseking.hu/ujtermekek_elem.php?which=542 Mon, 25 Sep 2017 00:00:00 +0200
]]>