Versenypedálkészlet gáz- és fékpedállal
Az Asetek La Prima pedálokkal tökéletesen kezdheted versenyzői kalandodat. A készlet egy fék- és egy gázpedált tartalmaz, amelyek aktiválási görbéit szoftveresen testre szabhatod, így teljes mértékben igazíthatod őket az igényeidhez. A nagy pontosságú szenzor gondoskodik arról, hogy minden egyes mozdulatod a lehető leggyorsabb és legpontosabb legyen.
- Versenypedálok versenyszimulátorokhoz, valósághű tapintással és mérettel
- Nagy pontosságú szenzor az extrém precíziós bemenetekhez
- A nyomásintenzitás és az aktiválási görbék egyedileg állíthatók
- A pedálok elhelyezése személyre szabható
- A potenciométerek még nagyobb pontosságot és jobb irányítást biztosítanak
- Masszív alumínium szerkezet garantálja a stabilitást és a tartósságot
- Kompatibilis kuplungpedálokkal
A maximális kényelem érdekében a pedálok pozícióját egyedileg beállíthatod. A csúszásmentes kialakítás verseny közben is stabil tartást biztosít, míg a masszív alumíniumszerkezet garantálja a tartósságot és megbízhatóságot minden versenyhelyzetben.
Load Cell szenzor a tökéletes fékezéshez
A Load Cell szenzor folyamatosan méri a fékpedálra kifejtett nyomást, így biztosítja a lehető legjobb fékteljesítményt és teljes kontrollt az autód felett.
A Load Cell technológia lényege, hogy a fékerő a nyomás mértékétől függ, nem pedig a pedál útjától. Az agyunk jobban megjegyzi a nyomást, mint a pedál lenyomásának távolságát, így egyenletesebb fékezést érhetünk el. Az eredmény: stabilabb köridők és precízebb vezérlés.
Műszaki adatok
Szín:
Alapszín: Fekete, narancssárga
Anyag:
Felhasznált anyagok: Alumínium
Maximális működési erő (Load Cell szenzor):
180 kg
Pedál pozíció:
Állítható
Aktiválási görbék testreszabása:
Igen
Csúszásmentes betétek:
Igen
Platform:
PC
Csatlakozó:
USB
Csomag tartalma:
1× Asetek La Prima pedál
1× Kiegészítő készlet